Зелена, 149Б Львів, Україна

Оцінка вартості приватної СЕС

Оцінка вартості приватної електростанції

https://gwc.com.ua/wp-content/uploads/2016/11/solar-panel-stock-featured-370x555.png

   Скільки може коштувати приватна сонячна станція? Чи варто вкладати гроші в таку систему зараз або слід почекати, доки сонячні батареї стануть більш доступними? Які панелі необхідно обирати – китайські чи європейські? Взагалі питань щодо СЕС виникає багато. У цій статті ми постараємося розкрити які сонячні батареї кращі для приватної електростанції, коли краще будувати приватну СЕС.

   Слід почати з того, що з урахуванням багаторічного досвіду спеціалісти «GREEN WEST» не рекомендують купувати сонячні панелі, що були у використанні та можуть пропонуватися за мізерною ціною! СЕС, зібрана з таких сонячних батарей, не встигне компенсувати собівартість, тому що остаточно вийде з ладу у перші ж роки експлуатації. Судячи з плачевних прикладів, б/у панелі не є вигідною інвестицією в жодному разі.

Чи варто почекати, коли сонячні батареї подешевшають?

   Відомо, що розвиток технологій та значний попит з кожним роком дозволяє знижувати вартість виготовлення сонячних батарей. Багато хто замислюється над тим, вкладати свої кошти в приватну СЕС зараз або почекати, доки ціна суттєво знизиться. Тож як бути? Є 2 варіанти:

  1. Зачекати, доки ціна на будівництво сонячної станції впаде. Однак вгадати, у яку годину, день, рік це станеться достатньо важко. Також слід зважити на те, що «Зелений тариф» діє лише до 2030 року та лише для тих СЕС, які збудовані до 2025 року. І ще такий нюанс – поки ви чекаєте, гроші можуть працювати – закони економіки ніхто не скасовував. Стандартна приватна станція з потужністю до 30 кВт за рік може приносити 6-8 тисяч євро та відбити собівартість вже за 3-6 років роботи;

2. Другий варіант є більш привабливим для тих, хто цінує гроші та час - пропонуємо зробити вигідну з усіх боків інвестицію у найближчі місяці, щоб прискорити окупність та отримати максимально високий коефіцієнт «Зеленого тарифу», доки він діє.

   Усі розрахунки вам можуть надати наші фахівці. Також наші менеджери проконсультують вас відносно актуальної вартості сонячних панелей в Україні. Звернувшись до «GREEN WEST» ви зможете отримати необхідну інформацію, економічні показники, проектні дані та розрахунок терміну окупності, які будуть відповідати саме вашому об’єкту.

Вартість сонячних панелей – це 70% вартості усієї СЕС

   Щоб отримати власну сонячну електростанцію для продажу подальшого використання сонячної енергії, потрібно не тільки купити сонячні панелі, але й врахувати ціну супутнього обладнання, елементів кріплення, приладів обліку та монтажних робіт. Судячи з досвіду, вартість сонячних батарей складає біля 50-70% від повної вартості монтажу та запуску СЕС.

   Ми пропонуємо комплексні послуги, що включають:

  • проведення первинних розрахунків (проектування);
  • закупівлю якісного обладнання, матеріалів;
  • монтаж (шеф-монтаж);
  • тестування та запуск в експлуатацію;
  • допомогу у підключенні СЕС до «Зеленого тарифу»;
  • технічне обслуговування.

   Звернутися до «GREEN WEST» ви можете у зручний час. Але якщо ви бажаєте зробити дійсно вигідну інвестицію, отримати власну електричну станцію, забезпечити дім або приватне господарство безкоштовною електроенергією для гарячого водопостачання та опалення, заробляти на продажі електроенергії - зволікати не рекомендуємо.