Зелена, 149Б Львів, Україна

Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування від «GREEN WEST»

https://gwc.com.ua/wp-content/uploads/2016/11/pv-panels-assembling-570x380.png

   Зважаючи на те, що територіально компанія «GREEN WEST» знаходиться у Львові, ми обслуговуємо західні області України. Але завдяки наявності наших партнерів та дилерів, коло яких постійно розширюється, клієнти отримують своєчасну допомогу та якісні послуги по виконанню необхідних сервісних заходів практично у кожній частині країни без виключення.

   Розуміючи важливість екстреної допомоги при аварійній ситуації та необхідність усунення будь-якої несправності у стислі терміни, ми вирішуємо питання екстреного ремонту максимально швидко, з залученням всіх доступних ресурсів. Саме тому наші клієнти, що мають системи з джерелами генерації сонячної енергії, впевнені в якості змонтованої станції та у тому, що в разі виникнення порушень роботи ми завжди прийдемо на допомогу у потрібний час.

   Зверніть увагу – кожен фахівець нашої компанії – це професійний спеціаліст з відповідною атестацією, досвідом. Ми постійно організовуємо навчання з підвищення рівня кваліфікації для наших співробітників та дилерів. На семінари, які проводить «GREEN WEST», приїжджають наші партнери не тільки з України, але й з країн Європи, Китаю, Тайваню. Саме тому багато клієнтів довіряють саме нам проектування, монтаж та обслуговування СЕС будь-якої складності.

Що входить до сервісного обслуговування?

   Тривалість, безперервність, ефективність роботи приватної сонячної мережевої або автономної електростанції багато в чому залежить від грамотного сервісного обслуговування, своєчасності виявлення потенційних вразливостей, попередження аварійних ситуацій. Щоб виключити несанкціоновані відключення, будь-які несправності «GREEN WEST» після монтування та запуску сонячної електростанції пропонує клієнтам наступні варіанти співпраці:

 • разові виїзди кваліфікованих інженерів на об’єкт у випадку не коректної роботи станції, або у іншій ситуації, що потребує втручання спеціалістів;
 • сервісне обслуговування, що виконується регулярно, згідно з договором.

   Сервісне обслуговування більш вигідним для юридичних об’єктів, що мають велику потужність та реальні потреби у постійній діагностиці. Разові послуги – це варіант для приватних господарств та будинків, які мають сонячні електростанції з потужністю, яка не перевищує 30 кВт.

   Завдяки налагодженим прямим поставкам якісного обладнання, спеціалізованих приладів та супутніх матеріалів, нам вдається швидко виправити несправності. Коли потрібно зробити заміну запчастини, комплектуючих чи важливих елементів - сонячних батарей, інверторів, компонентів з’єднувальної мережі, ми не витрачаємо час на очікування так як в більшості випадків маємо в наявності підмінний фонд основного обладнення. Серед переваг професійного сервісу від «GREEN WEST» слід відзначити:

 • швидкість виїзду бригади навіть у вихідні чи святкові дні, а також можливість віддаленого контролю роботи станції;
 • точність визначення проблеми та оптимального варіанту її вирішення;
 • наявність більшості важливих запчастин на складі, без необхідності довготривалого очікування;
 • оперативність виконання ремонтних робіт та відновлення повноцінної працездатності системи, що економить час і не дозволяє нашим клієнтам втрачати гроші через простій;
 • офіційні гарантії;
 • постійна сервісна підтримка кожного клієнта, з яким ми співпрацювали, для якого монтували приватну сонячну електростанцію.

   Замовити обслуговування сонячних електростанцій В «GREEN WEST» ви завжди можете замовити сервісне обслуговування приватної сонячної електростанції, що включає різноманітні послуги:

 • розробку ефективного графіку обслуговування об’єкту з переліком необхідних заходів;
 • діагностику обладнання, окремих елементів системи;
 • проведення технічних заходів, які регламентовані специфікаціями обладнання;
 • контроль міцності кріплень;
 • аналіз, швидкий пошук причин, що призводять до зниження продуктивності;
 • аварійний виїзд бригади інженерів та майстрів для оперативного відновлення працездатності СЕС;
 • забезпечення професійного шеф-монтажу;
 • усунення зміщень орієнтації змонтованих модулів, що викликані ослабленням кріплень, ерозією ґрунту;
 • перевірка точності куту нахилу сонячних панелей. 

   Звертаючись до команди наших фахівців, кожен клієнт гарантовано отримує необхідну та високоякісну допомогу, інформативні консультації, комплексне сервісне обслуговування, оперативне відновлення працездатності та продуктивності приватної СЕС. Для замовлення послуг зв’яжіться з нами у зручний час.