Вже більше 10 років ми працюємо у сфері виробництва, проектування та встановлення такого обладнання, як якісні твердопаливні котли. Ми – це компанія «Vita Klimat», команда якої є засновником нашого другого проекту – «GREEN WEST». Маючи великий досвід, сучасну виробничу базу, всі відповідні матеріально-технічні ресурси, ми пропонуємо продуктивні, безпечні, екологічні твердопаливні котли з автоматикою. За допомогою такого обладнання можливе забезпечення системою опалення на дровах будь-якого жилого чи комерційного об’єкту. У нас є вигідні пропозиції щодо інтеграції твердопаливних котлів разом з геліосистемами (сонячними панелями, сонячними батареями) для генерації електроенергії з альтернативного джерела та позбавлення залежності не тільки від газопостачання, але й від постачання електроенергії з загальних мереж.

Твердопаливні котли: принцип роботи

По-перше слід зазначити, що твердопаливні котли можна використовувати у якості основного або допоміжного джерела отримання тепла. По-друге – у якості палива допускається застосування практично будь-якого різновиду паливних ресурсів – дров, щепи, пелетів, вугілля, торф’яних брикетів, тирси. Для отримання високої ефективності при мінімальних витратах ми пропонуємо твердопаливні котли для дому, що відрізняються тривалістю горіння. Тобто таке обладнання може працювати на одній закладці від 12 годин та більше, не потребуючи втручання користувача. Принцип роботи котлів довготривалого горіння наступний: · у спеціальну камеру закладаються дрова (інший різновид палива, що відповідає специфікаціям обладнання); · продукти згоряння виробляють теплову енергію, що за допомогою інтегрованого теплообмінника передається теплоносію; · підігрітий теплоносій подає потрібне тепло у систему опалення, нагріву води чи підлоги.

Котли виробництва «Vita Klimat», які ми використовуємо для забезпечення приватних будинків, підприємств, інших об’єктів незалежними джерелами опалення, потребують підготовленого місця встановлення з:
· доступом до електромережі (220 V);
· наявністю підводу води та каналізації;
· наявністю достатнього робочого простору.

Усі ці нюанси завжди враховуються нашими фахівцями при проектуванні. Якщо потрібно, в процесі монтажу виконуються всі додаткові роботи, пов’язані з підготовкою приміщення, трубної та кабельної розводки.

Твердопаливні котли: як вибрати?

Вам потрібен економний котел на дровах? Тоді у асортименті продукції від «Віта Клімат» знайдеться обладнання, що буде відповідати вашим потребам та вимогам. Зверніть увагу – власна продукція нашої компанії виробляється на сучасному заводі, з проходженням гідравлічних випробувань, у відповідності до існуючих стандартів. Кожен котел має індивідуальний номер, паспорт, що підтверджує та гарантує якість.

Серед вагомих переваг наших твердопаливних котлів тривалого горіння відзначають:
· гарантований мінімальний термін служби – від 15 років;
· оптимальну товщину використаного для виготовлення металу;
· збільшений розмір та можливість регулювання дверцят;
· відсутність необхідності додаткової герметизації;
· дно на ніжках, з термостійким наповнювачем;
· наявність додаткового каналу-рекуператору, через який подається повітря;
· можливість електронного керування вентилятором;
· можливість додаткового оснащення вентилятором для забору зовнішнього повітря;
· можливість роботи на 1 закладці біля 32 годин;
· ККД до 93.5%;
· відсутність потреби у буферній ємності.
Як купити твердопаливні котли для дому та не зробити помилку? При виборі обладнання враховуйте:
· опалювальну площу, що є важливим показником при обиранні потужності котла;
· розташування камери для закладання палива (верхнє, нижнє);
· розміри корпуса;
· об’єм води;
· об’єм завантаження;
· рекомендований тип палива.

Якщо самостійно обрати твердопаливний котел ви не можете, то спеціалісти «GREEN WEST» вам обов’язково допоможуть. Зв’яжіться з нами у зручний спосіб, щоб отримати необхідну інформацію та замовити професійне встановлення твердопаливного котла будь-якої складності.